ÖRGÜ ÇANTALAR 5

ÖRGÜ ÇANTALAR 5

Örgü modelleri örmek zaman alır genelde ama ya tığ işleri.

Örgü modelleri sabır ister ama aynı zamanda herkesten farklı olursunuz her ördüğünüz örnekleri nizle.

Örgü modelleri ile güzelleşen ve renklenen dünyaların yeni güzel örneklerinde buluşalım...


oldukça değişik ve asil bir havası olan bu çanta örgü modeli yelpaze şekliyle diğer örgü çantalar arasında farklı bir yere sahip.

Yine aynı tarz yelpaze çanta örgü modelleri başlangıç kısmında üçgen bir parça örerek alt kısımlarına doğru genişlemekte .

Yine el örgüsü çantalar için çok farklı bir model daha. Tığla trabzanlarınızın arasına şeritleri geçireceğiniz 2 zincirle yuvalar yapın. Bu sıraların aralarına şerit örerel uçlarına bu şeritlerle çiçekler yaparak monte edin. Örgü öğreniyorum sayfamızda bu şeritlerin şişle nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.

Farklı ve herkesten değişik örgü modelleri arıyorsanız büyük bir örgü arşivine hoş geldiniz. Yayınlamaya çalıştığımız örgü modelleri yüzlerce resimli anlatımlı ve bir çoğu şemalı olarak sizlerin beğenisine sunuluken bu çanta modelide sade ve zarif görünüşüyle tam çalışan bayanlara
göre.

Yazlık örgü çanta modelleri için uygun bir örnek.

9 sıra katmerli gül motifleri ile örülmüş bu çanta örgü modeli beyaz ve ekru renklerle son derece uyumlu olacaktır.

Şişle örülmüş yün çanta örgü modeli siyah zemin üzerine rengarenk gül motifleri ve yaprakları ile buram buram örgü kokuyor. Şişle gül çiçek motiflerinin yapılışı ve şişle yaprak motiflerinin yapılışı için sol taraftaki örgü öğreniyorum sayfamızdan detaylarını aşama aşama öğrenebilirsiniz.

Güneşin renkleri ile örülmüş tığ işi ÇAnta örgü modeli.

Basit tığ işi çanta örneği bir o kadarda sade bir şıklığı yansıtıyor.

Motifli çantalar için bir örgü modeli.

Beyaz Çanta örgü modeli kemerle süslenerek çok şık bir hava estirmekte.

Hiç yorum yok:

My Instagram